Tillitsvalde og verneombod

Oversikt over tillitsvalde, hovudvernombod og verneombod i Fjaler kommune.

Tillitsvalde

Tillitsvalde i Fjaler kommune
Forbund Namn E-post adresse
Delta Marit H. Svortevik Marit.H.Hauge.Svortevik@fjaler.kommune.no
Utdanningsforbundet Elisabeth Hove Bråtane Elisabeth.Hove.Bratane@fjaler.kommune.no
Norsk sjukepleiarforbundet Anna Myklebust Johannesen Anna.Myklebust.Johannessen@fjaler.kommune.no
Fellesorganisasjonen Ingen tillitsvald pr. dd
NITO Lill Hege Olset Lill.hege.Olset@fjaler.kommune.no
Fysioterapiforbundet Ingen tillitsvald pr. dd
Legeforeninga Werner Garre Werner.Garre@fjaler.kommune.no
Ergoterapiforbundet Malene Solheim Malene.Solheim@fjaler.kommune.no
Fagforbundet Ellinor Leirpoll Espedal Ellinor.Leirpoll.Espedal@fjaler.kommune.no

Hovudverneombod og verneombod

Petter Hagenlund er hovudverneombod i Fjaler kommune. 

E-post: Petter.Hagenlund@fjaler.kommune.no
 

Hovudverneombod og verneombod
Eining Namn
Hovudverneombod Petter Hagenlund
Heimetenesta Vivian Myklebust
Miljøteneste Ann-Helen Madsen
Helseteneste Hege Rutledal
Sjukeheim Tina Marie Hjelmeland
Nav Richard Engelsen
Fjalerhuset Sølvi Tjugen
Driftsentralen Svein Arne Ness
Brannvesen Ove Johnny Berge
Våge skule og barnehage Stein Petter Furset
Dingemoen skule Ingunn Nistad
Flekke skule og barnehage Velaug Eikevik
Yksnebjør Barnehage Tone-Lise B Hellebust