Koronavirus covid-19

Koronastatus for Fjaler 

Samla informasjon frå Fjaler kommune om Koronavirus

Spørsmål om Koronavirus?

  • Nasjonale publikumstelefonen 815 55 015
  • Lokal telefonteneste 976 89 290, kvardagar frå 09.00 - 14.00
 

Tillitsvalde og hovudverneombod



Tillitsvalde

Tillitsvalde i Fjaler kommune
Forbund Namn E-post adresse
Delta Marit H. Svortevik Marit.H.Hauge.Svortevik@fjaler.kommune.no
Utdanningsforbundet Rakel Solheim Rakel.Solheim@fjaler.kommune.no
Norsk sjukepleiarforbundet Katrine Vesterås Katrine.Vesteras@fjaler.kommune.no
Fellesorganisasjonen Lise Marie Bakkebø Lise.Marie.Bakkebo@fjaler.kommune.no
NITO Gaute Lundeland Gaute.Lundeland@fjaler.kommune.no
Fysioterapiforbundet Hanne Andersland Thue Hanne.Andersland.Thue@fjaler.kommune.no
Legeforeninga Werner Garre Werner.Garre@fjaler.kommune.no
Ergoterapiforbundet Malene Solheim Malene.Solheim@fjaler.kommune.no
Fagforbundet Ellinor Leirpoll Espedal Ellinor.Leirpoll.Espedal@fjaler.kommune.no

Hovudverneombod
 

Kristin Hellebust Strømberg er hovudverneombod i Fjaler kommune. Ho har kontordag på Fjalerhuset kvar tysdag.

Kontakt:

E-post: Kristin.Hellebust.Stromberg@fjaler.kommune.no
Telefon: 99 51 81 77