Koronavirus - Fjaler kommune

Siste nytt  |  Status vaksinering  |  Om koronatesting Temasider

Spørsmål om koronavirus? Ring den nasjonale informasjonstelefonen 815 55 015
Lokal koronatelefon 976 89 290 er open kvardagar klokka 10.00–12.00.

 

Tillitsvalde og hovudverneombod



Tillitsvalde

Tillitsvalde i Fjaler kommune
Forbund Namn E-post adresse
Delta Marit H. Svortevik Marit.H.Hauge.Svortevik@fjaler.kommune.no
Utdanningsforbundet Rakel Solheim Rakel.Solheim@fjaler.kommune.no
Norsk sjukepleiarforbundet Anna Myklebust Johannesen Anna.Myklebust.Johannessen@fjaler.kommune.no
Fellesorganisasjonen Lise Marie Bakkebø Lise.Marie.Bakkebo@fjaler.kommune.no
NITO Lill Hege Olset Lill.hege.Olset@fjaler.kommune.no
Fysioterapiforbundet Hanne Andersland Thue Hanne.Andersland.Thue@fjaler.kommune.no
Legeforeninga Werner Garre Werner.Garre@fjaler.kommune.no
Ergoterapiforbundet Malene Solheim Malene.Solheim@fjaler.kommune.no
Fagforbundet Ellinor Leirpoll Espedal Ellinor.Leirpoll.Espedal@fjaler.kommune.no

Hovudverneombod og verneombod
 

Kristin Hellebust Strømberg er hovudverneombod i Fjaler kommune. Ho har kontordag på Fjalerhuset kvar tysdag.

Kontakt:

E-post: Kristin.Hellebust.Stromberg@fjaler.kommune.no
Telefon: 99 51 81 77
 

Verneombod

Hovudverneombod og verneombod
Eining Namn
Hovedverneombod Kristin H. Strømberg
Heimetenesta Vivian Myklebust
Miljøteneste Lillian Holstad
Helseteneste Hege Rutledal
Sjukeheim Tina Marie Hjelmeland
Nav Olaug Holt
Fjalerhuset/ Hafs barnevern Sølvi Tjugen
Driftsentralen Svein Arne Ness
Brannvesen Ove Johnny Berge
Våge skule Stein Petter Furseth
Fjaler ungdomsskule Ingunn Nistad
Dingemoen skule Petter Hagenlund
Flekke skule og barnehage Velaug Eikevik
Yksnebjør Barnehage Sigrunn Gåsvær Leirpoll
Våge barnehage Kristin H. Strømberg