Koronavirus - Fjaler kommune

Siste nytt  |  Status vaksinering  |  Om koronatesting Temasider

Spørsmål om koronavirus?
Vaksinespørsmål: 57 73 80 00 (kvardagar 09.00–14.00)
Nasjonal informasjonstelefon: 815 55 015 

 

Tillitsvalde og hovudverneombod



Tillitsvalde

Tillitsvalde i Fjaler kommune
Forbund Namn E-post adresse
Delta Marit H. Svortevik Marit.H.Hauge.Svortevik@fjaler.kommune.no
Utdanningsforbundet Elisabeth Hove Bråtane Elisabeth.Hove.Bratane@fjaler.kommune.no
Norsk sjukepleiarforbundet Anna Myklebust Johannesen Anna.Myklebust.Johannessen@fjaler.kommune.no
Fellesorganisasjonen Lise Marie Bakkebø Lise.Marie.Bakkebo@fjaler.kommune.no
NITO Lill Hege Olset Lill.hege.Olset@fjaler.kommune.no
Fysioterapiforbundet Hanne Andersland Thue Hanne.Andersland.Thue@fjaler.kommune.no
Legeforeninga Werner Garre Werner.Garre@fjaler.kommune.no
Ergoterapiforbundet Malene Solheim Malene.Solheim@fjaler.kommune.no
Fagforbundet Ellinor Leirpoll Espedal Ellinor.Leirpoll.Espedal@fjaler.kommune.no

Hovudverneombod og verneombod
 

Petter Hagenlund er hovudverneombod i Fjaler kommune. 

Kontakt:

E-post: Petter.Hagenlund@fjaler.kommune.no
 

Verneombod

Hovudverneombod og verneombod
Eining Namn
Hovedverneombod Petter Hagenlund
Heimetenesta Vivian Myklebust
Miljøteneste Guro Flekke
Helseteneste Hege Rutledal
Sjukeheim Tina Marie Hjelmeland
Nav Richard Engelsen
Fjalerhuset Sølvi Tjugen
Driftsentralen Svein Arne Ness
Brannvesen Ove Johnny Berge
Våge skule Stein Petter Furseth
Dingemoen skule Petter Hagenlund / ingunn Nistad
Flekke skule og barnehage Velaug Eikevik
Yksnebjør Barnehage Tone-Lise B Hellebust
Våge barnehage Ida Fretland